Badania endoskopowe

Badania endoskopowe

shutterstock_174261500

Wykonujemy endoskopie diagnostyczno-lecznicze górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego:

Badanie polega na wprowadzeniu przez naturalny otwór ciała (jama ustna lub odbyt) endoskopu czyli wziernika ze światłem i optyką celem oceny przewodu pokarmowego.

W trakcie badania istnieje możliwość pobrania biopsji czyli materiału do badania histopatologicznego, a w trakcie kolonoskopii można także usunąć polip jelita grubego (polipektomia).

Istnieje możliwość wykonania badań endoskopowych w krótkotrwałym znieczuleniu, po kwalifikacji przez lekarza anestezjologa.

Sprzęt i technologia

Wybierając aparaturę medyczną kierowaliśmy się wieloletnim doświadczeniem firm produkujących endoskopy, zaawansowaniem technologicznym oraz bezpieczeństwem stosowania. Standardy bezpieczeństwa realizowane są także poprzez wykorzystywanie najnowszej myjni do sprzętu endoskopowego, co zabezpiecza pacjenta przez możliwością zakażenia podczas badania.

Badania endoskopowe – istotne informacje

Zapoznaj się ze szczegółowym przygotowaniem do konkretnego badania endoskopowego:

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, a także pacjentów posiadających skierowanie Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ).

Do badań endoskopowych wykonywanych w ramach NFZ należą:

  • gastroskopia,
  • kolonoskopia.

Wychodząc na przeciw dużemu zapotrzebowaniu na badania endoskopowe, nasza pracownia endoskopii jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godz. 08:00 – 20:00.

Badania endoskopowe - gdzie wykonać i cena

Nasi specjaliści

Badania endoskopowe wykonywane są przez doświadczoną kadrę lekarską, posiadającą wieloletnie doświadczenie:

+ Czytaj więcej

Lek.

Arkadiusz Bednarczuk

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Wojciech Dąbrowski

Chirurg, Endoskopia, Proktolog

+ Czytaj więcej

Lek.

Włodzimierz Kaliński

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Janusz Milewski

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Lek.

Piotr Jakub Pniewski

Endoskopia

Gdzie zrobisz badanie?

Poniżej znajdziesz adres placówek MULTI MED, w których wykonasz badanie

Przychodnia Warszawa Waryńskiego 6

Adres przychodni
ul. Waryńskiego 6, Śródmieście
00-631 Warszawa

T: 22 636 47 74

E: [email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 20:00
Sobota:
08:00 – 14:00

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?