Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji

sklerotyzacja-guzkow-krwawniczych-hemoroidow-870x400

Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji

Jednym ze sposobów leczenia choroby hemoroidalnej jest sklerotyzacja guzków krwawniczych, która polega na miejscowym wstrzyknięciu środka obliterującęgo np. Polidokanlu powodującego zamknięcie ściany naczynia krwionośnego, jego skurczenie, a następnie włóknienie. Do zastosowania sklerotyzacji guzków krwawniczych kwalifikują się guzki krwawnicze I i II stopnia.

Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji – przebieg zabiegu

Zabieg może być wykonywany zarówno bez znieczulenia, jak i w znieczuleniu miejscowym.

Sklerotyzacja wykonywana jest przy użyciu endoskopu wprowadzonego przez odbytu do jelita grubego, a następnie podawany jest środek obliterujący bezpośrednio do guzków krwawniczych.

W początkowym okresie po zabiegu mogą występować niewielkie krwawienia z odbytu, dyskomfort lub niewielki ból w okolicy odbytu.

Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji – przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja proktologiczna.

Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji – przygotowanie do badania.

Leczenie hemoroidów metodą sklerotyzacji – cena i gdzie wykonać

LECZENIE HEMOROIDÓW METODĄ SKLEROTYZACJI370 zł

Nasi specjaliści

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Wojciech Dąbrowski

Chirurg, Endoskopia, Proktolog

Gdzie zrobisz badanie?

Poniżej znajdziesz adres placówek MULTI MED, w których wykonasz badanie

Przychodnia Warszawa Waryńskiego 6

Adres przychodni
ul. Waryńskiego 6, Śródmieście
00-631 Warszawa

T: 22 636 47 74

E: [email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 20:00
Sobota:
08:00 – 14:00

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?