rtg-warszawa-870x400

Badanie radiologiczne

Badanie RTG to podstawowa metoda diagnostyczna wykorzystująca fale rentgenowskie czyli promieniowanie X. Wykonujemy badania radiologiczne kości, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy oraz badania stomatologiczne. Konstrukcja lamp rentgenowskich pozwala na możliwie najkrótszy czas ekspozycji pacjenta na promieniowanie jonizujące.
Pacjent otrzymuje wynik w formie cyfrowej na płycie CD oraz w formie opisu lekarskiego.
Istnieje możliwość odpłatnego uzyskania wydruku na kliszy.

Badanie radiologiczne – istotne informacje

Badania radiologiczne, z wyjątkiem zdjęć stomatologicznych punktowych, wykonywane są wyłącznie na podstawie skierowania lekarskiego.

Ciąża jest przeciwwskazaniem do wykonania badania radiologicznego.

Jak przygotować się do badania RTG?

Tylko niektóre badania radiologiczne wymagają specjalnego przygotowania. Należą do nich:


Badania radiologiczne – gdzie wykonać i cena

Pełen zakres wykonywanych badań RTG w MULTI MED podany jest w zakładce Cennik RTG.

Pracownia RTG Diagnostyki Obrazowej znajdująca się w Przychodni MULTI MED w Warszawie przy ulicy Okopowej 33 czynna jest w godzinach:

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek - Piątek

7.30-20.00

Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Sobota8.00-14.00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Gdzie zrobisz badanie?

Poniżej znajdziesz adres placówek MULTI MED, w których wykonasz badanie

Przychodnia Warszawa Okopowa 33
Adres przychodni
Okopowa 33, Wola
01-059 Warszawa
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek:
07:00 – 20:00
Sobota:
08:00 – 14:00

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies