Planowanie ciąży

10 porad jak odżywiać się w czasie ciąży

Przedstawiamy dekalog zdrowego odżywania się w czasie ciąży. Wiele przyszłych mam pamięta o tych zasadach, ale z zastosowaniem ich w praktyce bywa różnie. Szkoda, bo od tego, co kobieta je w czasie w ciąży i w jakiej ilości, zależy zdrowie potomka i jej samej.

Czytaj więcej

Ćwiczenia w ciąży - co można a czego nie

Ćwiczenia w ciąży muszą być bezpieczne – to najważniejszy warunek czerpania korzyści ze zdrowej dawki ruchu, dzięki której przyszła mama zachowa sprawność, przygotuje ciało do porodu oraz wymagającej wysiłku opieki nad maleństwem.

Czytaj więcej

Kiedy i jakie badania zrobić, gdy planujesz ciążę

Jednak masz w planach starania o dziecko, warto wykonać badania przed ciążą – na wiele miesięcy przed poczęciem.

Czytaj więcej

Dieta i styl życia rodziców w planowaniu ciąży

Dieta w ciąży ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia przyszłej matki i rozwijającego się malucha. Natomiast odpowiednia dieta i zdrowy styl życia w okresie starania o dziecko stanowią klucz do powodzenia w poczęciu – zasada ta dotyczy obojga partnerów.

Czytaj więcej

Wszystko, co chcesz wiedzieć o in vitro

Procedura in vitro (oznaczana skrótem IVF z angielskiego: in vitro fertilisation) to jedna z metod umożliwiająca parze bezskutecznie starającej się o dziecko na doczekanie się biologicznego potomka.

Czytaj więcej

10 najpopularniejszych mitów o planowaniu ciąży

Zastanawiając się, jak zaplanować ciążę, natykamy się na szereg informacji czasem sprzecznych lub zaskakujących dla racjonalnie myślącego człowieka.

Czytaj więcej
Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?