Masażysta

CENA ZABIEGU: 40 - 180 zł

Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, rehabilitacyjny, relaksacyjny, sportowy, kosmetyczny, zgodnie z wymogami wiedzy medycznej – ręcznie lub za pomocą strumienia wody lub urządzeń mechanicznych, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających.

Masaż jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze.Oprócz masażu leczniczego kregosłupa możemy skorzystać z masażu limfatycznego, sportowego, masażu twarzy, masażu całego ciała ujędrniającego lub relaksacyjnego.

Jak przygotować się do wizyty u masażysty?

Na wizytę należy zabrać dokumentację medyczną, skierowanie jeśli będzie to masaż leczniczy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo masażysta przed wykonaniem zabiegu przeprowadza wywiad, poznaje oczekiwania pacjenta, klienta i wyklucza ewentualne przeciwwskazania.

Dla komfortu zabiegu dobrze jest zabrać wygodny, niekrępujący strój, w który możemy się przebrać. Przed zabiegiem należy zdjąć biżuterię i spiąć włosy. Masaż relaksacyjny i całego ciała wymaga specjalnej jednorazowej bielizny.

Jakie są korzyści z masażu?

  • odżywia i dotlenia mięśnie zwiększa ich elastyczność,
  • ujędrnia i uelastycznia skórę, usuwa obumarły naskórek,
  • wpływa na przyspieszenie krwi i limfy , przyspiesza procesy metabolizmu,
  • reguluje pracę układu trawiennego,
  • ma korzystne oddziaływanie na układ kostny: uelastycznienie stawów, utrzymanie prawidłowej ruchomości stawów, szybszą regenerację po wysiłku, lepsze odżywienie i dotlenienie stawów, przeciwdziałanie kontuzjom,
  • zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa,
  • pomaga w depresji i problemach psychicznych, jest stosowany w leczeniu nerwic, leczy neurastenię i bezsenność.

Dzięki masażom chory uzyskuje siły witalne i chęć do życia.

Bardzo często zabiegom masażu towarzyszy wyjatkowa atmosfera tzn odpowiednia muzyka, która ma być dodatkowym elementem relaksującym, podobnie jak odpowiednie oświetlenie – świeczki i zapachowe kadzidełka.

Nasi specjaliści

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies