Lekarze

Tech. masażysta

Beata Błaszczak

Masażysta

Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Lublinie na Wydziale Masażu Leczniczego. Pracowałam jako masażystka w szpitalach, przychodniach i gabinetach kosmetycznych. Lubię pracę z ludźmi. Od prawie 25 lat pomagam moim pacjentom w poprawie zdrowia, komfortu życia, a także urody. W swojej pracy łączę techniki masażu leczniczego (klasyczny, nowoczesny, segmentarny, drenaż limfatyczny, elementy Yumeiho i akupresury), kosmetycznego (twarzy i ciała) oraz wspomagającego odchudzanie. Moja praca jest moją pasją, a każdy pacjent zadowolony z jej efektów, powodem do radości.


Ceny wizyt

Wizyta od 70 zł

Godziny przyjęć

Dzień Godziny przyjęć Placówka
Poniedziałek

14:00-20:00

Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Wtorek 08:00-14:00 Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa 14:00-20:00 Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek 08:00-14:00 Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek 13:00-19:00 Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety

-190 PLN

Pakiet ból pleców

740 PLN 930 PLN

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 1 100 PLN

Ból pleców często jest wynikiem schorzeń bezpośrednio dotykających kręgosłup.

Czytaj więcej
-250 PLN

Ból szyi i barków

800 PLN 1 050 PLN

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 800 PLN

Bóle występujące w okolicy szyi i barków pojawiają się w momencie zbytniego napięcia mięśni spowodowanego np. przyjmowaniem przez wiele godzin niewłaściwej pozycji siedzącej,  jako następstwo urazów lub zmian zwyrodnieniowych.

Czytaj więcej

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek