12 Maj 2021
Jak TR-Therapy wspiera Pacjentów po zakażeniu koronawirusem?
Jak TR-Therapy wspiera Pacjentów po zakażeniu koronawirusem? Wyjaśnia to mgr Agnieszka Supko – fizjoterapeutka Centrum Rehabilitacji MULTI MED:

TR-Therapy to jedna z wielu skutecznych metod wspomagających powrót do zdrowia u Pacjentów po przebytym COVID-19. Jest to terapia radiofalowa ukierunkowana, której celem jest wytworzenie selektywnego ciepła na różnym poziomie tkanek ciała ludzkiego.

Efekty terapeutyczne są natychmiastowe, dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, poprawy krążenia limfy, rozluźnienia mięśni oraz zmniejszenia dyskomfortu bólowego.
Główna praca TR-Therapy z Pacjentem po przebytym COVID-19 skupia się na rozluźnieniu napiętych tkanek miękkich okolicy karku, kręgosłupa szyjno-piersiowego, klatki piersiowej i przepony.

Przykładowo TR-Therapy rozluźnia tkanki miękkie dolnego otworu piersiowego, co skutkuje poprawą samej funkcji przepony. Dodatkowo przy wykorzystaniu odpowiednich technik manualnych np. technik rozluźnienia mięśniowo-powięziowego na klatce piersiowej.
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies