Agnieszka Supko
Mgr
Agnieszka Supko
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii. Studia magisterskie ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na II Wydziale Lekarskim. Interesują mnie zagadnienia z dziedziny ortopedii, pediatrii, ginekologii i masażu.

Ukończone kursy

  • Kinesiotaping
  • Masaż tkanek głębokich – 2 moduły
  • Rozluźnienie mięśniowo – powięziowe
  • Terapia narzędziowa tkanek miękkich
  • Terapia manualna i igłoterapia
  • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
  • Aktywność fizyczna kobiet po porodzie
  • Rozstęp mięśnia prostego brzucha - terapia kompleksowa

Ceny wizyt

Wizyta20 - 200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek14:00-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek14:00-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies