Aktualności

30 Maj 2019

Nowa pracownia rezonansu magnetycznego

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej pracowni rezonansu magnetycznego przy ul. Krasińskiego 69 w Warszawie. Przeprowadzamy badanie najnowszym rezonansem magnetycznym. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta do badania wykorzystujemy rezonans Siemens Avanto o mocy 1,5T i średnicy 60cm. Rezonans charakteryzuje się krótkim magnesem, co umożliwia wykonywanie badań osobom cierpiącym na klaustrofobię oraz dzieciom (od 12 roku życia). Aparat pozwala na szybkie i właściwe rozpoznanie zmian, ale też sprawdzenie efektywności wdrożonej terapii przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta.

Czytaj więcej

27 Maj 2019

Dr n. med. Jacek Rogala o badaniach diagnostycznych USG i Rezonansie Magnetycznym

Dr n. med. Jacek Rogala w filmie odpowie na najczęściej zadawane pytania przez pacjentów dotyczących badań diagnostycznych USG i Rezonansu Magnetycznego. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz zapraszamy do naszych placówek.

Czytaj więcej

13 Maj 2019

Lateralizacja rzepki - MULTI MED

Lateralizacja rzepki - jest to zbaczanie rzepki z jej prawidłowego toru w stronę boczną. Nadmierna lateralizacja i kompresja rzepki prowadzi do bocznego przyparcia rzepki, wzmożonego nacisku bocznej powierzchni rzepki do kłykcia bocznego kości udowej. Może to powodować ból w okolicy podrzepkowej i przyrzepkowej, trzeszczenia pod rzepką oraz szybsze zużywanie się chrząstki.

Czytaj więcej

Archiwum

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?