O mnie

Od 30 lat pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym. Początkowo w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii, następnie w Klinice Chorób Infekcyjnych. Pozwoliło mi to zdobyć olbrzymie doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób, szczególnie w zakresie hepatologii (chorób wątroby). Od 20 lat prowadzę programy terapeutyczne zajmujące się leczeniem przewlekłych wirusowych zapaleń wątroby typu B i C. Jednocześnie pracuję w Poradniach Gastrologicznej i Chorób Zakaźnych. Praca ta daje mi szczególną satysfakcję, gdyż spotykam wielu chorych, którym mogę zaoferować swoje doświadczenie zawodowe.

Leczone choroby

  • Choroby wątroby (zapalenia autoimmunologiczne, toksyczne, stłuszczeniowe)
  • Choroby z zakresu gastroenterologii (choroba wrzodowa, choroby jelit).
  • Choroby zakaźne (między innymi wirusowe zapalenia wątroby, borelioza)

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej
  • Biopsje wątroby (w warunkach szpitalnych)

Ceny wizyt

Konsultacja gastrologiczna230 zł 
Konsultacja hepatologiczna230 zł
Konsultacja internistyczna200 zł
USGod 200 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek
(USG)
17:30-19:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga Południe
Wtorek
(Internista, Hepatolog,
Specjalista chorób zakaźnych)
15:00-17:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies