Pakiety

Profilaktyka chorób jelita grubego

1 300 PLN 1 813 PLN Kup pakiet

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 1 300 PLN

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Polipy jelita grubego mogą ulec zezłośliwieniu. Nim jednak to się stanie mija zwykle kilka lat. Nie czekając więc na takie objawy jak krwawe stolce, anemia, chudnięcie, osłabienie czy bóle, już przy takich symptomach jak zaparcia, zmiany w rytmie wypróżnień czy wyglądu stolca, należy poddać się badaniom. Są one wskazane także dla osób, u których podane dolegliwości nie występują, ale w rodzinie zdarzyły się zachorowania na raka jelita grubego. Wczesna diagnoza jest szansą na pełne wyleczenie.

Przygotowany przez nas pakiet obejmuje badania krwi z oznaczeniem między innymi markerów nowotworowych, kolonoskopię z lub bez znieczulenia oraz dwie wizyty u gastrologa.

Co zawiera pakiet?

 • Konsultacja gastrologiczna I – szczegółowy wywiad lekarski, omówienie przygotowania do badań.
 • CEA – marker nowotworowy szczególnie pomocny w diagnozie raka jelita grubego i odbytnicy. Zwiększone stężenie we krwi pojawia się również w przypadku innych nowotworów np. żołądka.
 • CA19.9 – marker nowotworowy mający szczególe zastosowanie w wykrywaniu raka trzustki. Podwyższony poziom stwierdza się również w przypadkach nowotworów złośliwych wątroby, żołądka i pęcherzyka żółciowego
 • Morfologia z rozmazem – badanie krwi pozwalające określić ogólny stan zdrowia pacjenta, dodatkowo, rozmaz pozwala na wykrycie nieprawidłowych krwinek białych.
 • Żelazo – badanie krwi mające na celu określenie stężenia żelaza. Pomocne w przypadku podejrzenia niedokrwistości z powodu niedoboru tego pierwiastka.
 • Kolonoskopia – niezastąpione badanie w diagnostyce schorzeń dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz we wczesnym wykrywaniu raka jelita grubego.
 • Znieczulenie do kolonoskopii – krótkotrwałe znieczulenie dożylne podawane przez lekarza anestezjologa. Bardzo komfortowe dla pacjenta, ponieważ pozwala na przespanie momentu wykonywania badania a tym samym oszczędza stres i dyskomfort pacjenta.
 • Konsultacja gastrologiczna II – omówienie wyników badań, podjęcie leczenia.

Dodatkowo 20% zniżki na:

 • MRI – dzięki rezonansowi magnetycznemu można uchwycić już minimalne zmiany w narządach i tkankach a tym samym wcześniej rozpocząć ewentualne leczenie dające szansę na pełen powrót do zdrowia.

Opis produktu

Lekarze specjaliści

 • Gastrolog (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

 • CEA
 • CA 19-9
 • Morfologia z rozmazem
 • Żelazo
 • Kolonoskopia
 • Znieczulenie do kolonoskopii
Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu.
Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.

+ Czytaj więcej

Lek.

Arkadiusz Bednarczuk

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Marek Dudziak

Gastrolog, Hepatolog, Internista, Specjalista chorób zakaźnych, USG

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Wojciech Dąbrowski

Chirurg, Endoskopia, Proktolog

+ Czytaj więcej

Lek.

Włodzimierz Kaliński

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Dr n. med.

Janusz Milewski

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Lek.

Iwona Naziębło

Gastrolog

+ Czytaj więcej

Lek.

Piotr Jakub Pniewski

Endoskopia

+ Czytaj więcej

Lek.

Ewa Starczewska

Gastrolog

Pliki do pobrania

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?