Terapia SIS u ozdrowieńców
05 Styczeń 2021
Terapia SIS u ozdrowieńców
Po przebytej infekcji COVID-19 Pacjenci często doświadczają problemów z funkcjonowaniem układu oddechowego. U wielu ozdrowieńców wyniki tomografii komputerowej i rezonansu wykazują różnego rodzaju uszkodzenia płuc. Pogorszenie wydolności jest obserwowane zarówno u tych osób, które przeszły infekcję ciężko, jak i u tych, którzy mieli jedynie łagodne objawy.

W odzyskaniu pełnego zdrowia bardzo pomaga rehabilitacja oddechowa, w tym innowacyjna terapia SIS. W jaki sposób? Podczas zabiegu wykorzystywane jest pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności, które sprawia, że:
  • naczynia krwionośne oraz oskrzela się rozszerzają
  • następuje redukcja stanów zapalnych
  • autonomiczna regulacja oddychania ulega poprawie
  • zredukowany zostaje obrzęk śródmiąższowy i komórkowy w błonach śluzowych płuc i oskrzeIi
Stymulacja elektromagnetyczna mięśni oddechowych powoduje wzrost ciśnienia podczas wydechu, poprawia funkcję wydechową i zwiększa objętość oddechową – tym samym znacznie przyspieszając regenerację po przebytej infekcji.


MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies