Terapia SIS u ozdrowieńców
05 Styczeń 2021
Terapia SIS u ozdrowieńców
Po przebytej infekcji COVID-19 Pacjenci często doświadczają problemów z funkcjonowaniem układu oddechowego. U wielu ozdrowieńców wyniki tomografii komputerowej i rezonansu wykazują różnego rodzaju uszkodzenia płuc. Pogorszenie wydolności jest obserwowane zarówno u tych osób, które przeszły infekcję ciężko, jak i u tych, którzy mieli jedynie łagodne objawy.

W odzyskaniu pełnego zdrowia bardzo pomaga rehabilitacja oddechowa, w tym innowacyjna terapia SIS. W jaki sposób? Podczas zabiegu wykorzystywane jest pole elektromagnetyczne wysokiej intensywności, które sprawia, że:
  • naczynia krwionośne oraz oskrzela się rozszerzają
  • następuje redukcja stanów zapalnych
  • autonomiczna regulacja oddychania ulega poprawie
  • zredukowany zostaje obrzęk śródmiąższowy i komórkowy w błonach śluzowych płuc i oskrzeIi
Stymulacja elektromagnetyczna mięśni oddechowych powoduje wzrost ciśnienia podczas wydechu, poprawia funkcję wydechową i zwiększa objętość oddechową – tym samym znacznie przyspieszając regenerację po przebytej infekcji.


MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies