17 Październik 2019
Rodzicu nastolatka!
  • Czy zdarza się, że czujesz się bezradny i przytłoczony zmianami zachodzącymi w zachowaniu twojego dorastającego dziecka?
  • Czy czujesz się zdezorientowany i trudno ci zrozumieć, dlaczego ukochane dziecko, dotychczas zafascynowane tym, co masz do powiedzenia, teraz zerka z pogardą i powątpiewaniem, gdy próbujesz mu coś wytłumaczyć?
  • Czy kiedykolwiek odebrałeś za karę swojemu dziecku telefon, komputer i możliwość spotykania się ze znajomymi, a ono dalej nie robi tego, o co prosisz, tylko beznamiętnie wzrusza ramionami?
  • Gubisz się w pomysłach jak rozmawiać ze swoim dzieckiem, żeby ono czuło wsparcie oraz zaangażowanie, jednocześnie minimalizując swoje uczucie frustracji i bezradności?
  • Zamartwiasz się, obserwując, jak twoje dziecko pogrąża się w smutku czy samotności i złości się, gdy chcesz wiedzieć, co się dzieje?
  • Czujesz, że zawodzisz jako rodzic i zachowujesz się niekonsekwentnie?


Nazywam się Olga Płocińska, jestem psychologiem, psychoterapeutką i mamą. Pracuję z dorosłymi i nastolatkami, w gabinecie i jako psycholog szkolny. Codziennie w pracy i w domu, jestem świadkiem przemian słodkich, ufnych dzieci w szorstkie, niestabilne emocjonalnie istoty - NASTOLATKI. Spotykam przerażonych rodziców, którzy czują się, jakby zabrano im instrukcję obsługi do dziecka, które się w magiczny sposób samo przeprogramowało.

Zapraszam na konsultację! 

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies