Nowy psycholog w MULTI MED
08 Październik 2020
Nowy psycholog w MULTI MED

Z przyjemnością przedstawiamy Wam nowego członka ekipy MULTI MED. Mgr Jadwiga Ford jest psychologiem, coachem oraz trenerem kompetencji biznesowych i kompetencji miękkich z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Ukończyła psychologię kliniczną Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Posiada także międzynarodową certyfikację coachingową (Coach Training Institute, USA).

Ze wsparcia mgr Ford korzystają osoby, które zmagają się z trudnymi wyzwaniami zarówno w życiu zawodowym, jak też prywatnym. Obszary pracy to m.in. mobbing, wypalenie zawodowe, problemy w znalezieniu kierunku rozwoju zawodowego, kryzys zawodowe, kryzysy życiowe, uzależnienia behawioralne, trudności w relacjach interpersonalnych w pracy i życiu prywatnym oraz wiele innych.

Mgr Jadwiga Ford pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Konsultacje odbywają się w przychodni MULTI MED przy ul. Polnej 3 oraz online.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies