Nowy ortopeda w MULTI MED
03 Wrzesień 2020
Nowy ortopeda w MULTI MED

Dzisiaj przedstawiamy Wam nowego specjalistę w naszym zespole! Lek. med. Witold Owczarek jest ortopedą specjalizującym się w endoprotezoplastyce stawów biodrowych. Zajmuje się także diagnostyką urazów kostno-stawowych, leczeniem operacyjnym urazów układu ruchu, nastawianiem złamań, gipsowaniem, punkcją stawów, podawaniem leków do stawów, a także leczeniem zapaleń ścięgnistych i stawowych.

Jako absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego swoje doświadczenie zdobywał między innymi pracując w Szpitalu im. Profesora Adama Grucy w Otwocku na Oddziale Patologii i Uszkodzeń Miednicy.

Konsultacje odbywają się w środy (16:00 - 20:00) w przychodni MULTI MED przy ul. Polnej 3. Lek. med. Witold Owczarek przyjmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci i młodzież od 13 roku życia.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies