03 Październik 2022
Marcin Held w Centrum Rehabilitacji MULTI MED
MULTI MED z dumą wspiera sportowców!

Od wielu lat współpracujemy z Marcinem Heldem, zawodnikiem MMA reprezentującym Polskę na największych światowych galach, pomagając mu utrzymać zdrowie i poprawiać wytrzymałość. Na ostatniej gali PFL 9 w Londynie pokonał Mylesa Price’a i zakończył walkę przed czasem!

Niestety doznał urazu i musiał przejść operację więzadła krzyżowego przedniego kolana, dlatego też w naszym Centrum Rehabilitacji jego dojściem do zdrowia zajęli się profesjonaliści. W powrocie do pełnej sprawności Marcin skorzystał z ćwiczeń wzmacniających, terapii manualnej, chłodzenia, kinesiotapingu. Dodatkowo wykonano również Super Indukcyjną Stymulację oraz TR-Therapy, które przyspieszają regenerację tkanek. Fizjoterapeuci w centrum zajęli się również jego kręgosłupem szyjnym.

Po tego typu zabiegach warto zdecydować się na pakiety:
  • pakiet pourazowy
  • pakiet przeciwbólowy
  • terapia manualna plus
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies