Marcin Held odwiedził Centrum Rehabilitacji
15 Lipiec 2020
Marcin Held odwiedził Centrum Rehabilitacji

Przed kilkoma dniami nasze Centrum Rehabilitacji odwiedził Marcin Held – zawodnik MMA oraz podopieczny MULTI MED. Tym razem Marcin skorzystał z trzech zabiegów, które polecamy osobom prowadzącym aktywny styl życia. Były to:

  • ️Super Indukcyjna Stymulacja (SIS) – innowacyjny, niezwykle skuteczny zabieg wykorzystujący pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności.
  • Terapia manualna - holistyczna terapia oparta na różnorodnych metodach i techniki pracy z ludzkim ciałem.
  • Masaż limfatyczny BOA – relaksujący zabieg urządzeniem BOA, który wpływa pozytywnie na układ limfatyczny i krwionośny.

Dlaczego właśnie te zabiegi? Ponieważ są one szczególnie korzystne dla osób bardzo aktywnych. Mimo, że tak różne – każdy z nich działa regeneracyjne i rozluźniająco, co jest niezwykle ważne u sportowców, którzy prowadzą intensywne treningi.

Jak zwykle było nam bardzo miło gościć u siebie Marcina. Życzymy mu jak najwięcej udanych treningów i jak najmniej kontuzji!

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies