25 Maj 2022
Lek. Iwona Piwowarczyk - nowy lekarz ginekolog w zespole!
Niezmiernie miło nam powitać w zespole Iwonę Piwowarczyk, absolwentkę Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Iwona ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i w 2022 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. 

Iwona Piwowarczyk posiada również Certyfikat IOTA, Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii. Ukończyła kursy kolonoskopii na poziome podstawowym oraz zaawansowanym.

W ramach praktyki lekarskiej możecie umówić się do lek. Iwony Piwowarczyk na konsultację ginekologiczną, podczas której możliwe jest wykonanie cytologii, wymazu, czy badania USG narządów rodnych lub ciążowego.
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies