Rafał Sokołowski
Lek. med.
Rafał Sokołowski
Umów się na wizytę


O mnie

Jestem lekarzem wojskowym. Przez studia, dwa lata pracy w jednostce wojskowej nauczyłem się szybkiego podejmowania decyzji, odpowiedzialności oraz determinacji w działaniu. Żołnierskie cechy mojego charakteru pomagają mi w codziennej pracy z chorym człowiekiem. Lubię rozmawiać z ludźmi. Staram się aby mój pacjent miał poczucie, że jest „najważniejszy”.

Leczone choroby

  • Choroby obturacyjne układu oddechowego (POCHP, Astma)
  • Choroby zawodowe układu oddechowego (pylica)
  • Choroby śródmiąszowe układu oddechowego (min. Sarkoidoza, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, włóknienie płuc)
  • Diagnostyka guzów płuca
  • Infekcyjne choroby układu oddechowego (np. bakteryjne zapalenie płuc)
  • Niewydolność oddechowa

Wykonywane zabiegi i badania

  • Biopsja cienkoigłowa guzów płuca (BAC)
  • Bronchoskopia
  • Spirometria

Ceny wizyt

Konsultacja specjalistyczna180 zł
Konsultacja internistyczna150 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa14:30 - 18:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga - Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies