O mnie

Jestem lekarzem wojskowym. Przez studia, dwa lata pracy w jednostce wojskowej nauczyłem się szybkiego podejmowania decyzji, odpowiedzialności oraz determinacji w działaniu. Żołnierskie cechy mojego charakteru pomagają mi w codziennej pracy z chorym człowiekiem. Lubię rozmawiać z ludźmi. Staram się aby mój pacjent miał poczucie, że jest „najważniejszy”.

Leczone choroby

  • Choroby obturacyjne układu oddechowego (POCHP, Astma)
  • Choroby zawodowe układu oddechowego (pylica)
  • Choroby śródmiąszowe układu oddechowego (min. Sarkoidoza, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, włóknienie płuc)
  • Diagnostyka guzów płuca
  • Infekcyjne choroby układu oddechowego (np. bakteryjne zapalenie płuc)
  • Niewydolność oddechowa

Wykonywane zabiegi i badania

  • Biopsja cienkoigłowa guzów płuca (BAC)
  • Bronchoskopia
  • Spirometria

Ceny wizyt

Konsultacja internistyczna200 zł
Konsultacja pulmonologiczna230 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek15:30 - 18:00Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga - Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies