O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku gdzie uzyskałam tytuł magistra, a dodatkowo ukończyłam szkołę policealną na kierunku technik masażysta. Moje dotychczasowe doświadczenie w pracy z pacjentami opierało się na odbytych licznych praktykach zawodowych oraz stażu zagranicznym. Staram się ciągle zdobywać  nowe doświadczenia oraz pogłębiać swoją wiedzę szczególnie w zakresie ortopedii.

Kursy i szkolenia

  • Masaż Tkanek Głębokich
  • Terapia Manualna Tkanek Miękkich
  • Najczęstsze urazy sportowe w obrębie stawu kolanowego
  • Kinesio Taping Fundamentals and Advanced (KT1 & KT2)
  • Terapia narzędziowa ( IASTM)
  • Igłoterapia Sucha - Suche Igłowanie 

Ceny wizyt

Wizyta20-180zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek08:00-11:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa08:00-11:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety

Dla aktywnych
Dla aktywnych
Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies