Maria Teresa Wiśniewska
Lek. med.
Maria Teresa Wiśniewska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej. Po egzaminie dyplomowym z interny jako jedyna z roku dostałam propozycję od Prof. Tuszkiewicza na asystenturę w II Klinice Chorób Wewnętrznych w Lublinie, gdzie pracowałam jako młodszy, a następnie starszy asystent. Tam uzyskałam specjalizację I stopnia z interny. Ze względów rodzinnych przeniosłam się potem do Warszawy. W Warszawie pod kierownictwem Prof. Czyżyka zrobiłam specjalizację II stopnia z interny. Pod jego kierownictwem pracowałam początkowo w Oddziale MSW, a następnie jako starszy asystent w Oddziale Klinicznym „Kliniki Rządowej” na ul. E. Plater, aż do jej zamknięcia. Dodatkowo pracowałam w Ambulatorium Ministerstwa Komunikacji jako konsultant w dziedzinie diabetologii, następnie jako internista, a następnie Kierownik Ambulatorium Hoteli „Victoria – Europejski Orbis” Od ok. 10 lat pracuję jako specjalistka w dziedzinie chorób wewnętrznych w Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED.

Leczone choroby

  • Najważniejsze działy w zakresie interny: kardiologiczne, pulmonologiczne, diabetologiczne, tarczyca
  • Zespół schorzeń wchodzących w skład „tzw. Zespołu Metabolicznego”

Ceny wizyt

Konsultacja150 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-13:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście
Wtorek8:00-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Środa14:00-20:00
Czwartek8:00-15:00
Piątek14:00-20:00

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies