Maria Teresa Wiśniewska
Lek.
Maria Teresa Wiśniewska
Umów się na wizytę

O mnie

Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej. Po egzaminie dyplomowym z interny jako jedyna z roku dostałam propozycję od Prof. Tuszkiewicza na asystenturę w II Klinice Chorób Wewnętrznych w Lublinie, gdzie pracowałam jako młodszy, a następnie starszy asystent. Tam uzyskałam specjalizację I stopnia z interny. Ze względów rodzinnych przeniosłam się potem do Warszawy. W Warszawie pod kierownictwem Prof. Czyżyka zrobiłam specjalizację II stopnia z interny. Pod jego kierownictwem pracowałam początkowo w Oddziale MSW, a następnie jako starszy asystent w Oddziale Klinicznym „Kliniki Rządowej” na ul. E. Plater, aż do jej zamknięcia. Dodatkowo pracowałam w Ambulatorium Ministerstwa Komunikacji jako konsultant w dziedzinie diabetologii, następnie jako internista, a następnie Kierownik Ambulatorium Hoteli „Victoria – Europejski Orbis” Od ok. 10 lat pracuję jako specjalistka w dziedzinie chorób wewnętrznych w Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED.

Leczone choroby

  • Najważniejsze działy w zakresie interny: kardiologiczne, pulmonologiczne, diabetologiczne, tarczyca
  • Zespół schorzeń wchodzących w skład „tzw. Zespołu Metabolicznego”

Ceny wizyt

Konsultacja200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-13:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście
Wtorek8:00-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Środa14:00-19:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek8:00-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Piątek14:00-19:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies