Justyna Walczak
Mgr
Justyna Walczak
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na którym uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Ukończyłam kurs kinesiotapingu i masażu relaksacyjnego „Relax&Therapy”. Zamierzam cały czas rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Największą nagrodą i motywacją jest dla mnie uśmiech i zadowolenie pacjentów po przeprowadzonej terapii. Pozytywne wyniki i efekty swojej pracy opieram na indywidualnym i holistycznym podejściu do każdej nowo poznanej osoby.

Ukończone kursy

  • Masaż relaksacyjny z elementami Masażu Tkanek Głębokich "Relax&Therapy”
  • Kinesiotaping KT1/KT2 (Kinesio Polska) 
  • Współczesne metody diagnostyki i leczenia tkanek miękkich (Jarosław Ciechomski, Klinika Osteopatii i Rehabilitacji):
    1. część I i II: Techniki Energizacji Mięśni
    2. część III: Mięśniowo-powięziowe rozluźnianie

Ceny wizyt

Wizytaod 30 zł 

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies