O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Cechuje mnie indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta. Kluczowym elementem jest dla mnie współpraca fizjoterapeuta - pacjent, jako gwarancja trwałego efektu terapeutycznego.
W obszarze moich zainteresowań znajdują się szczególnie pacjenci ze schorzeniami ortopedycznymi oraz pacjentki z problemami uroginekologicznymi. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ukończone szkoły

  • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kursy i szkolenia

  • Pinoterapia
  • Masaż tkanek głębokich
  • Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych
  • Liczne drobne szkolenia, głównie o tematyce ortopedycznej i uroginekologicznej   

Ceny wizyt

Wizytaod 25 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek14:00-19:00Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety

Dla aktywnych
Dla aktywnych
Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies