Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, II Wydziału Lekarskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra Fizjoterapii. Moim szczególnym obszarem zainteresowań są pacjenci o profilu schorzeń ortopedycznych, urazowych,a także analiza i reedukacja chodu. Czynny udział w licznych konferencjach naukowych pozwolił mi na zgłębienie wiedzy w zakresie różnych dziedzin fizjoterapii, jak i dał możliwość dzielenia się nią z innymi. Największą satysfakcję w zawodzie fizjoterapeuty sprawia mi możliwość pomocy cierpiącemu człowiekowi oraz uśmiech z i zadowolenie pacjenta.

Kursy i szkolenia:

 • Integracja osteopatyczna, Bogusław Mazur
 • Terapia trzewna, Bogusław Mazur
 • Kręgosłup - osteopatyczna diagnostyka i leczenie, Bogusław Mazur
 • Stawy obwodowe - osteopatyczna diagnostyka i leczenia, Bogusław Mazur
 • Palpacja osteopatyczna
 • PNF (Proprioreceptive Neuromuscular Facilitation) - poziom podstawowy
 • Podstawy rozluźniania mięśniowo - powięziowego
 • Kurs terapii manualnej według koncepcji IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine) moduły:
  1. badanie i terapia stopy
  2. badanie i terapia stawu kolanowego
  3. badanie i terapia stawu biodrowego
  4. badanie i terapia barku
  5. badanie i terapia nadgarstka i ręki
  6. badanie i terapia stawu łokciowego

Ceny wizyt

Wizytaod 25 zł
PNF 30 min130 zł
PNF 45 min160 zł
PNF 60 min200 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek
(PNF)
16:00-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa
(PNF)
16:00-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies