Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, II Wydziału Lekarskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra Fizjoterapii. Moim szczególnym obszarem zainteresowań są pacjenci o profilu schorzeń ortopedycznych, urazowych,a także analiza i reedukacja chodu. Czynny udział w licznych konferencjach naukowych pozwolił mi na zgłębienie wiedzy w zakresie różnych dziedzin fizjoterapii, jak i dał możliwość dzielenia się nią z innymi. Największą satysfakcję w zawodzie fizjoterapeuty sprawia mi możliwość pomocy cierpiącemu człowiekowi oraz uśmiech z i zadowolenie pacjenta.

Kursy i szkolenia:

 • PNF (Proprioreceptive Neuromuscular Facilitation) - poziom podstawowy
 • Podstawy rozluźniania mięśniowo - powięziowego
 • Kurs terapii manualnej według koncepcji IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine) moduły:
  1. badanie i terapia stopy
  2. badanie i terapia stawu kolanowego
  3. badanie i terapia stawu biodrowego
  4. badanie i terapia barku
  5. badanie i terapia nadgarstka i ręki
  6. badanie i terapia stawu łokciowego
 • Kręgosłup - osteopatyczna Diagnostyka i Leczenie (Bogusław Mazur), moduł I

Ceny wizyt

Wizyta20 - 180 zł
PNF 30 min90 zł
PNF 45 min130 zł
PNF 60 min160 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek
(PNF)
14:00-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Wtorek8:00-14:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa
(PNF)
14:30-20:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Czwartek08:00-14:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek8:00-14:00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies