O mnie

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoją pracę wykonuję z pasją i oddaniem. Cenię w niej możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi, których nie tylko ja uczę wielu rzeczy, ale i od których sama mogę się wielu rzeczy nauczyć. Czas wolny spędzam aktywnie i to samo staram się zaszczepić u swoich pacjentów.

Ukończone kursy

  • Fascial Distortion Model
  • PNF podstawowy
  • Terapia manualna w koncepcji Kaltenborna i Evjentha
  • Instruktor kulturystyki
  • Instruktor pływania

Ceny wizyt

Wizyta20 - 150 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek

8:00-14:00

Centrum Rehabilitacji MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa8:00-14:00
Piątek8:00-14:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies