O mnie

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoją pracę wykonuję z pasją i oddaniem. Cenię w niej możliwość bezpośredniego kontaktu z ludźmi, których nie tylko ja uczę wielu rzeczy, ale i od których sama mogę się wielu rzeczy nauczyć. Czas wolny spędzam aktywnie i to samo staram się zaszczepić u swoich pacjentów.

Ukończone kursy i staże

  • Fascial Distortion Model
  • PNF podstawowy
  • Terapia manualna w koncepcji Kaltenborna i Evjentha
  • Instruktor kulturystyki
  • Instruktor pływania
  • Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA
  • Osteopatyczna diagnostyka i leczenie narządów trzewnych - moduły I, II
  • Trening kobiet w ciąży i po porodzie.

Ceny wizyt

Wizytaod 140 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek

08:00-14:00

Centrum Rehabilitacji MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa16:00-20:00Centrum Rehabilitacji MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek08:00-14:00Centrum Rehabilitacji MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies