Zdrowie na start

178 PLN238 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Pakiet Zdrowie na start stworzony został z myślą o podstawowej diagnostyce i jest dedykowany osobom rozpoczynającym aktywność fizyczną oraz tym którzy chcą sprawdzić ogólny stan swojego organizmu. Aby odpowiednio dbać o zdrowie warto regularnie wykonywać podstawowe badania, a potem konsultować je z lekarzem internistą, który w razie potrzeby pokieruje na dalszą diagnostykę lub konsultację odpowiedniego specjalisty

Co zawiera pakiet?

  • Morfologia z rozmazem: badanie krwi pozwalające określić ogólny stan zdrowia pacjenta, dodatkowo, rozmaz pozwala na wykrycie nieprawidłowych krwinek białych.
  • OB: wskaźnik procesów zapalnych toczących się w organizmie. Służy również do monitorowania przebiegu stanu chorobowego i leczenia.
  • Mocz badanie ogólne: badanie określa funkcjonowanie układu moczowego a także umożliwia ocenę predyspozycji do tworzenia się kamieni oraz ułatwia diagnostykę cukrzycy, żółtaczki czy zapalenia trzustki.
  • EKG: podstawowe badanie pracy serca. EKG potrafi wykryć wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu mięśnia sercowego m.in. zaburzenia rytmu, niedokrwienie, czy zawał serca.
  • Wizyta u internisty: wywiad lekarski, omówienie wyników badań oraz zalecenia do leczenia ewentualnych schorzeń.


Opis produktu

Konsultacje

  • Internista (1 wizyta)

Badania w zakresie pakietu


  • Morfologia z rozmazem
  • OB
  • Mocz badanie ogólne
  • EKG

Zniżka 15% na dodatkowe, zlecone badania, usługi i konsultacje podczas trwania pakietu.


Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 1 miesiąc od podpisania umowy.

Lekarze przyjmujący w ramach pakietu:

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies