Profilaktyka prenatalna

1 000 PLN1 430 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Badania prenatalne są przeprowadzane u kobiet w ciąży i polegają na ocenie niebezpieczeństwa wystąpienia wad wrodzonych u dziecka. Niektóre z wad można leczyć, jeszcze zanim dziecko przyjdzie na świat, dlatego nie warto czekać. Badania prenatalne może i powinna wykonać każda kobieta w ciąży, ale szczególne zaleca się je przyszłym mamom, które skończyły 35 lat lub wywiad rodzinny wskazuje, że w rodzinie są osoby obciążone wadami rozwojowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet w ciąży stworzyliśmy pakiet badań prenatalnych, w skład którego wchodzą: USG ciąży z oceną ryzyka, USG połówkowe, test PAPP-A oraz trzy konsultacje u ginekologa.

Co zawiera pakiet?


  • 3 Konsultacje ginekologiczne.
  • USG ciąży z oceną ryzyka 11 – 14 tydzień: badanie określane jako badanie genetyczne
  • Test PAPP-A: badanie przesiewowe z krwi w kierunku Zespołu Downa oraz innych wad genetycznych występujących u płodu. Razem z USG z oceną ryzyka daje czułość na poziomie 90% w wykrywaniu Zespołu Downa, Edwardsa i Patau.
  • USG ciąży 18 – 24 tydzień: badanie w celu oceny rozwoju płodu – tzw. badanie połówkowe


Opis produktu

Konsultacje

  • Ginekolog (3 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

  • USG ciąży z oceną ryzyka 11 – 14 tydzień
  • Test PAPP-A
  • USG ciąży 18 – 24 tydzień

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.


Prof. Paweł Kamiński  i prof. Piotr Węgrzyn nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies