Profilaktyka prenatalna

1 300 PLN1 830 PLN
Kup pakiet

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1 300 PLN


Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Badania prenatalne są przeprowadzane u kobiet w ciąży i polegają na ocenie niebezpieczeństwa wystąpienia wad wrodzonych u dziecka. Niektóre z wad można leczyć, jeszcze zanim dziecko przyjdzie na świat, dlatego nie warto czekać. Badania prenatalne może i powinna wykonać każda kobieta w ciąży, ale szczególne zaleca się je przyszłym mamom, które skończyły 35 lat lub wywiad rodzinny wskazuje, że w rodzinie są osoby obciążone wadami rozwojowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet w ciąży stworzyliśmy pakiet badań prenatalnych, w skład którego wchodzą: USG ciąży z oceną ryzyka, USG połówkowe, test PAPP-A oraz trzy konsultacje u ginekologa.

Co zawiera pakiet?


  • 3 Konsultacje ginekologiczne.
  • USG ciąży z oceną ryzyka 11 – 14 tydzień: badanie określane jako badanie genetyczne
  • Test PAPP-A: badanie przesiewowe z krwi w kierunku Zespołu Downa oraz innych wad genetycznych występujących u płodu. Razem z USG z oceną ryzyka daje czułość na poziomie 90% w wykrywaniu Zespołu Downa, Edwardsa i Patau.
  • USG ciąży 18 – 24 tydzień: badanie w celu oceny rozwoju płodu – tzw. badanie połówkowe


Opis produktu

Konsultacje

  • Ginekolog (3 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

  • USG ciąży z oceną ryzyka 11 – 14 tydzień
  • Test PAPP-A
  • USG ciąży 18 – 24 tydzień

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.


Prof. Paweł Kamiński  i prof. Piotr Węgrzyn nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies