Tomasz Królak
Mgr
Tomasz Królak
Chcesz umówić wizytę?
Zadzwoń:
+48 22 636 47 74

O mnie

Absolwent kierunku Fizjoterapia Wydziału Wojskowo-Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Fizjoterapeuta z pasji i zamiłowania. W pracy nie skupiam się na konkretnej jednostce chorobowej, a na pacjencie jako całości. Największą motywacją do pracy jest dla mnie zadowolenie pacjenta, gdy sam zauważa poprawę stanu zdrowia po zastosowanej terapii.

Kursy

  • Masaż klasyczny I i II stopnia
  • Masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe z anatomią palpacyjną
  • Taping Rehabilitacyjny
  • Kurs terapii manualnej – Maitland Teachers Association.


Szkolenia

  • Stopa i staw skokowy”

Ceny wizyt

Wizyta20 - 160 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Wtorek8.00 - 14.00Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek14:00-18:30Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies