Radosław Rodzoch
Lek. med.
Radosław Rodzoch
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (Obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Posiadam specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz Certyfikat USG Fetal Medicine Foundation.


Leczone choroby

  • Konsultacje ciężarnych
  • Konsultacje ginekologiczne


Wykonywane zabiegi i badania

  • USG ciąży
  • USG ginekologiczne


Ceny wizyt

Konsultacja180 zł 
USGod 190 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek
(USG)
7:40-10:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Wtorek
(Ginekolog, USG)
9:20-13:00

Środa
(Ginekolog)
9:20-12:00
Środa
(USG)
12:00-14:00
Czwartek
(USG)
16:00-19:20
Piątek
(USG)
13:20-19:20

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies