O mnie

Profesor Paweł Kamiński jest specjalistą w zakresie położnictwa i ginekologii, endokrynologii oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości. Zainteresowania zawodowe dotyczą endokrynologii ginekologicznej, leczenia niepłodności oraz zastosowania histeroskopii i laparoskopii w ginekologii. W ginekologii operacyjnej główny przedmiot zainteresowań stanowią operacje pochwowe zwłaszcza wykonywane z zastosowaniem materiałów syntetycznych w zaburzeniach statyki narządu płciowego i wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

Jest kierownikiem Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.


Ceny wizyt

Konsultacja350 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa15:30-18:30Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies