O mnie

Jestem specjalistką II stopnia z okulistyki. Jako specjalista pracuje od 2008 roku. Największe doświadczenie mam w pracy ambulatoryjnej. Od 2004 roku wykonuję tomografię plamki żółtej (SOCT) i badania na jaskrę (GDX). Od 2010 roku wykonuję badania na jaskrę (HRT), pole Matrix i pachymetrię.
W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentów. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę. Świadczę usługi medyczne na dobrym poziomie i opieram je na obowiązujących standardach. Badania wykonuję na wysokiej jakości aparaturze diagnostycznej.

Przyjmuje dzieci od 7 r.ż

Leczone choroby
 

  • Diagnostyka i leczenie chorób narządu wzroku w ramach ambulatorium

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badania na jaskrę: GDX, VCC i HRT
  • Badania w ramach medycyny pracy
  • Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego
  • Badanie pachymetrii
  • Badanie przedniego i tylnego odcinka oczu
  • Badanie SOCT (optyczna koherentna tomografia)
  • Dobór korekcji okularowej
  • Pole widzenia MATRIX

Ceny wizyt

Konsultacja okulistyczna250 zł
Konsultacja okulistyczna - dzieci270 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek08:00 - 13:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Grochowska 234/240, Warszawa - Praga - Południe
Wtorek08:00 - 12:00
Piątek08:00 - 13:00

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies