Marek Kozon
Tech. masażysta
Marek Kozon
Umów się na wizytę

O mnie

Od roku 2000 współpracuję z Przychodnią MULTI MED. Moją misją jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie każdego pacjenta. Z tego też powodu do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie i za każdym razem staram się, aby wykonywany zabieg był dla pacjenta pomocny oraz jak najbardziej komfortowy. Wspólnie z całym zespołem rehabilitacji staram się osiągnąć nadrzędny cel jakim jest poprawa zdrowia pacjentów. Jako masażysta staram się wykorzystać swoją całą wiedzę zdobytą podczas edukacji oraz wykonywać swoją pracę z dużą świadomością oraz odpowiedzialnością. Wykonywanie masaży to moja pasja. Jestem szczęśliwy, że dzięki temu udało mi się połączyć pracę z przyjemnością i w ten sposób mogę służyć naszym pacjentom.

Kursy

  • kursy masażu I i II stopnia

Ceny wizyt

Wizytaod 70 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-13:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek8:00-13:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies