O mnie

Od roku 2000 współpracuję z Przychodnią MULTI MED. Moją misją jest najwyższa jakość wykonywanych usług oraz zadowolenie każdego pacjenta. Z tego też powodu do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualnie i za każdym razem staram się, aby wykonywany zabieg był dla pacjenta pomocny oraz jak najbardziej komfortowy. Wspólnie z całym zespołem rehabilitacji staram się osiągnąć nadrzędny cel jakim jest poprawa zdrowia pacjentów. Jako masażysta staram się wykorzystać swoją całą wiedzę zdobytą podczas edukacji oraz wykonywać swoją pracę z dużą świadomością oraz odpowiedzialnością. Wykonywanie masaży to moja pasja. Jestem szczęśliwy, że dzięki temu udało mi się połączyć pracę z przyjemnością i w ten sposób mogę służyć naszym pacjentom.

Kursy

  • kursy masażu I i II stopnia

Ceny wizyt

Wizytaod 30 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek8:00-13:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Środa8:00-13:00
Piątek8:00-13:00

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies