Jacek Rogala
Dr n. med.
Jacek Rogala
Umów się na wizytę

O mnie

Wieloletnia praca w poradniach chorób sutka, tarczycy. Doktorat poświęcony wykrywaniu raka sutka.

Obszar szczególnych zainteresowań to diagnostyka raka sutka. Dalszym obszarem zainteresowań jest diagnostyka chorób jamy brzusznej, układu moczowego i chorób jąder.

Doświadczenie zdobywałem w zakładach diagnostyki w Szwajcarii, Niemczech i Szpitalu Bródnowskim.

Działam w diagnostyce ultrasonograficznej ponad 30 lat.

Wykonywane zabiegi i badania

  • USG jamy brzusznej
  • USG sutków
  • USG tarczycy
  • USG tkanek miękich
  • USG układu moczowego

Ceny wizyt

USGod 200 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek9:00-12:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście
Czwartek9:00-13:00Przychodnia MULTI MED
ul. Polna 3, Warszawa - Śródmieście

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies