Grzegorz Sawicki
Lek.
Grzegorz Sawicki
Umów się na wizytę


O mnie

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w: Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu, SPSK im. A. Grucy Otwock oraz CMKP Warszawa. Obecnie jestem zastępcą Ordynatora na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w SPZOZ Szpital Czerniakowski Warszawa. Posiadam II stopień specjalizacji ortopeda – traumatolog.

Ukończone szkoły

Akademia Medyczna w Warszawie

Leczone choroby

  • Chirurgia urazowa

Wykonywane zabiegi i badania

  • Leczenie złamań
  • Operacje w urazach i chorobach stawu łokciowego

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł 
Iniekcja dostawowa kwasem hialuronowym (zawiera koszt preparatu)700 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek16:30 - 19:45Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Wtorek17:00 - 20:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola
Piątek18:00 - 20:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies