O mnie

Zawsze wiedziałam, że chcę być lekarzem, a od pierwszych zajęć akademickich z ginekologii i położnictwa – że to jest to. Po ukończeniu Warszawskiej Akademii Medycznej – I stopień specjalizacji uzyskałam w 1983 roku, a specjalistą II stopnia stałam się w roku 1992.

Mam za sobą 16 lat doświadczenia szpitalnego w oddziałach Ginekologii Onkologicznej Szpitala Grochowskiego oraz Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Inflanckiej w Warszawie oraz 20 lat stażu pracy w lecznictwie poliklinicznym na Uniwersytecie Warszawskim, w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha W Warszawie.


Ukończone szkoły

Warszawska Akademia Medyczna


Leczone choroby

  • Pełen zakres z ginekologii i położnictwa, także z endokrynologii ginekologicznej

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cytologia
  • Kolposkopia
  • USG TV
  • Zabiegi diagnostyczne
  • Zakładanie/ wyjmowanie wkładek antykoncepcyjnych


Ceny wizyt

Konsultacja230 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek15:00 - 18:00Przychodnia MULTI MED
Okopowa 33, Warszawa - Wola
Wtorek15:00 - 18:00Przychodnia MULTI MED
Grochowska 234/240, Warszawa - Praga -Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies