Ewa Leśniewska
Lek. med.
Ewa Leśniewska
Umów się na wizytę

O mnie

Zawsze wiedziałam, że chcę być lekarzem, a od pierwszych zajęć akademickich z ginekologii i położnictwa – że to jest to. Po ukończeniu Warszawskiej Akademii Medycznej – I stopień specjalizacji uzyskałam w 1983 roku, a specjalistą II stopnia stałam się w roku 1992.

Mam za sobą 16 lat doświadczenia szpitalnego w oddziałach Ginekologii Onkologicznej Szpitala Grochowskiego oraz Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Inflanckiej w Warszawie oraz 20 lat stażu pracy w lecznictwie poliklinicznym na Uniwersytecie Warszawskim, w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz Szpitalu Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha W Warszawie.


Ukończone szkoły

Warszawska Akademia Medyczna


Leczone choroby

  • Pełen zakres z ginekologii i położnictwa, także z endokrynologii ginekologicznej

Wykonywane zabiegi i badania

  • Cytologia
  • Kolposkopia
  • USG TV
  • Zabiegi diagnostyczne
  • Zakładanie/ wyjmowanie wkładek antykoncepcyjnych


Ceny wizyt

Wizyta180 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek15:00 - 18:00Przychodnia MULTI MED
Okopowa 33, Warszawa - Wola
Wtorek15:00 - 18:00Przychodnia MULTI MED
Grochowska 234/240, Warszawa - Praga -Południe

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies