Lekarze

Lek.

Elżbieta Szwejda

Radiolog

O mnie

Po ukończeniu I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny) przez wiele lat do 2006r. pracowałam w Zakładzie Radiologii Centralnego Szpitala Klinicznego AM w Warszawie przy ul. Banacha 1a, zajmując się radiologią klasyczną, USG, tomografią komputerową i rezonansem magnetycznym.
Od 1996 do 2009r. okresowo pracowałam w SIL w Szwecji (radiologia klasyczna, USG, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny oraz procedury zabiegowe – biopsje cienko- i gruboigłowe, drenaże ropni, zakładanie pielostomii).
Kilkakrotnie pracowałam również w Norwegii – w zakresie j/w.
Od prawie 10 lat prowadzę wyłącznie prywatną praktykę lekarską, współpracując z kilkoma ośrodkami medycznymi.
Posiadam specjalizację II stopnia z zakresu rentgenodiagnostyki (egzamin zdany z wyróżnieniem) oraz autoryzację lekarską i jako specjalista radiolog w Szwecji i Norwegii.
Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu radiologii w Polsce i za granicą.

Ukończone szkoły

Warszawski Uniwersytet Medyczny


Pakiety

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej "MULTI-MED" S.A. (dawniej: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED Hanna Brusikiewicz i Ska – Spółka Jawna), z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Copyright © 2024. MULTI MED. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Tworzenie stron internetowych - Jellinek

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?