O mnie

Akademię Medyczną ukończyłam kilkanaście lat temu. Do 2007 roku pracowałam wyłącznie w lecznictwie zamkniętym zdobywając doświadczenie zawodowe m.in. w CSK MSWiA przy ul. Wołoskiej 137, CSK przy ul. Banacha i Szpitalu Wolskim im. dr A. Gostyńskiej przy ul. Kasprzaka 17. Od 2008 roku pracuję również w Poradni Diabetologicznej przy Szpitalu Wolskim, a od 2011 roku także w niepublicznych placówkach medycznych.
Brałam udział w akcjach promujących zdrowie np. „Korowód Wolski”, „Na Wolę po Zdrowie”, „Wolskie Dni Seniora”. Do wykonywanej pracy zawsze podchodzę sumiennie i odpowiedzialnie.


Leczone choroby

  • Cukrzyca
  • Inne choroby internistyczne


Wykonywane zabiegi i badania

  • Badanie przedmiotowe

Ceny wizyt

Konsultacja diabetologiczna190 zł 
Konsultacja internistyczna150 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Środa15:00-18:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies