Beata Błaszczak
Tech. masażysta
Beata Błaszczak
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Lublinie na Wydziale Masażu Leczniczego. Pracowałam jako masażystka w szpitalach, przychodniach i gabinetach kosmetycznych. Lubię pracę z ludźmi. Od prawie 25 lat pomagam moim pacjentom w poprawie zdrowia, komfortu życia, a także urody. W swojej pracy łączę techniki masażu leczniczego (klasyczny, nowoczesny, segmentarny, drenaż limfatyczny, elementy Yumeiho i akupresury), kosmetycznego (twarzy i ciała) oraz wspomagającego odchudzanie. Moja praca jest moją pasją, a każdy pacjent zadowolony z jej efektów, powodem do radości.


Ceny wizyt

Wizytaod 30 zł

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
14:00-20:00
8:00-14:00
14:00-20:00
8:00-14:00
8:00-14:00
Przychodnia Multimed
ul. Prosta 69, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies