Barbara Rymkiewicz-Kluczyńska
Prof. dr hab. n. med.
Barbara Rymkiewicz-Kluczyńska
Umów się na wizytę

O mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim uzyskując tytuł lekarza medycyny. Na Akademii Medycznej w Warszawie obroniłam doktorat, pracowałam jako starszy asystent oraz adiunkt. W Centrum Zdrowia Dziecka – zastępca kierownika Zespołu Endokrynologii. Na Akademii Medycznej w Warszawie – kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii i Endokrynologii WUM.


Leczone choroby

  • Cukrzyca typu II
  • Otyłość, zespół polimetaboliczny
  • Zaburzenia czynności nadnerczy
  • Zaburzenia czynności tarczycy wieku rozwojowego
  • Zaburzenia gospodarki wapniowo – fosforowej
  • Zaburzenia odżywiania u dzieci i młodzieży
  • Zaburzenia różnicowania płci
  • Zaburzenia wzrastania i dojrzewania dzieci i młodzieży (od okresu noworodkowego)

Ceny wizyt

Konsultacja250 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Czwartek13:30-16:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście

Pakiety

Vouchery
Vouchery

Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies