Barbara Niewiadomska-Stolarz
Lek.
Barbara Niewiadomska-Stolarz
Umów się na wizytę

O mnie

Studia na Wydziale Lekarskim AM w Warszawie w latach 1971–1977. Praca w Instytucie Radiologii AM w Warszawie od 1980 do 2008 roku (asystent, starszy asystent). Od połowy lat 80-tych badania USG. Obecnie samodzielna praktyka lekarska w zakresie rentgenodiagnostyki i USG.

Wykonywane zabiegi i badania

  • Badania dopplerowskie – pełny zakres
  • Badania ginekologiczno – położnicze (TA, TV, per rectum)
  • Badania ortopedyczne – pełny zakres u dorosłych
  • Opisy mammografii i RTG
  • Współpraca przy BACC

Ceny wizyt

USGod 230 zł 

Godziny przyjęć

DzieńGodziny przyjęćPlacówka
Poniedziałek7:30-14:00

Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola
Wtorek7:30-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Środa13:00-15:00Przychodnia MULTI MED
ul. Waryńskiego 6, Warszawa - Śródmieście
Czwartek7:30-14:00Przychodnia MULTI MED
ul. Okopowa 33, Warszawa - Wola

Pakiety


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies