Psychoterapeuta

CENA WIZYTY: 180 - 210 zł

Obecnie trwa rekrutacja do grupy treningowo-terapeutycznej dla rodziców nastolatków. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu łącznie 5 godzin (cena 220 - 260zł). 

Czym zajmuje się psychoterapeuta?

Psychoterapeuta to psycholog po pięcioletnich, jednolitych studiach magisterskich i dodatkowym czteroletnim szkoleniu specjalistycznym na kierunku Psychoterapia. 

Psychoterapia jest metodą leczenia i wspomagania rozwoju opartą o regularny kontakt z psychoterapeutą. Służy poprawie samopoczucia, zrozumienia siebie - swoich potrzeb, wyborów, zachowań, reakcji. W podejściu integratywnym psychoterapia czerpie ze zdobyczy różnych nurtów i kierunków. Kontakt psychoterapeuty pracującego w tym podejściu z pacjentem opiera się na autentyczności, akceptacji, empatii i skoncentrowania na potencjałach pacjenta. 

Kiedy należy udać się do psychoterapeuty?

Z psychoterapii korzystają pacjenci doświadczający trudności w relacjach z bliskimi osobami, cierpiący z powodu niskiego poczucia własnej wartości, obniżenia nastroju, lęku, zagubienia. Zmagający się z kryzysami w życiu osobistym i zawodowym, chcący odnaleźć sens i wyznaczyć cel w życiu. Potrzebujący zrozumieć swoje przeżycia, uczucia i wybory. 

Psychoterapia jest wskazana dla pacjentów chorych na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zmagających się z napadami lęku, zaburzeniami nastroju, odżywiania i snu. Dla pacjentów zmagających się ze stratą, chorobą i/lub innym wydarzeniem traumatyzującym. 

Jak często należy odwiedzać psychologa?

Spotkania z psychoterapeutą powinny odbywać się raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.

Nasi specjaliści

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies