Zmęczone nogi

550 PLN750 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Wielu z nas długo przebywa w pracy w jednej pozycji, mało się rusza lub, w przypadku kobiet, często nosi buty na wysokim obcasie. Z tego powodu, po całym dniu, często czujemy ciężkie, zmęczone i opuchnięte nogi. To pierwszy sygnał, aby o nie zadbać i uniknąć poważniejszych problemów  takich jak np. żylaki.

W pakiecie „Zmęczone nogi” oferujemy zabiegi mające na celu skuteczną poprawę kondycji nóg, poprawę krążenia  i przywrócenie uczucia ich lekkości.

Co zawiera pakiet?

  • Masaż limfatyczny BOA (6 zabiegów) – masaż urządzeniem BOA pobudza krążenie limfy, wpływa na eliminację płynów i toksyn oraz usprawnia układ krążenia.  Jest zabiegiem bezbolesnym i odprężającym.
  • Hydromasaż (6 zabiegów) -  ma działanie przeciwobrzękowe, przeciwbólowe i zmniejszające napięcie mięśni. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, a jednocześnie nie niebolesny.
  • Masaż nóg  (3 zabiegi) – pobudza krążenie krwi,  przynosi ulgę zmęczonym nogom i relaksuje.


Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Mgr Sebastian Wyględowski i st. tech. Jarosław Boniszewski nie przyjmują w ramach pakietu.

Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr. Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies