Zmęczone nogi

550 PLN700 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Wielu z nas długo przebywa w pracy w jednej pozycji, mało się rusza lub, w przypadku kobiet, często nosi buty na wysokim obcasie. Z tego powodu, po całym dniu, często czujemy ciężkie, zmęczone i opuchnięte nogi. To pierwszy sygnał, aby o nie zadbać i uniknąć poważniejszych problemów  takich jak np. żylaki.

W pakiecie „Zmęczone nogi” oferujemy zabiegi mające na celu skuteczną poprawę kondycji nóg, poprawę krążenia  i przywrócenie uczucia ich lekkości.

Co zawiera pakiet?

Masaż limfatyczny BOA (5 zabiegów) – masaż urządzeniem BOA pobudza krążenie limfy, wpływa na eliminację płynów i toksyn oraz usprawnia układ krążenia.  Jest zabiegiem bezbolesnym i odprężającym.

Masaż nóg  (5 zabiegów) – pobudza krążenie krwi,  przynosi ulgę zmęczonym nogom i relaksuje.

Rabat 20% na pozostałe zabiegi rehabilitacyjne w trakcie trwania pakietu.
Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies