Zdrowe odżywianie

500 PLN620 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

 Jeśli  pragniesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz od czego zacząć-podpowiadamy: zacznij do zdrowych nawyków.  Przygotowaliśmy pakiet z myślą o osobach, które:

  • planują zrzucić zbędne kilogramy,
  • intensywnie trenują

oraz dla:

  • kobiet w ciąży
  • karmiących matek
  • dzieci

 

Co zawiera pakiet?

Konsultacja dietetyka + analiza składu ciała aparatem MALTRON -  podczas pierwszej wizyty dietetyk przeprowadza wywiad z Pacjentem, dokonuje analizy składu ciała oraz określa cel dalszej współpracy.

MALTRON- nowoczesny analizator, który szczegółowo obrazuje skład ciała. Analiza polega na umieszczeniu w wybranych punktach naszego ciała elektrod. Aparat za pomocą niewyczuwalnych dla nas, słabych impulsów prądu dokonuje pomiarów oporu elektrycznego na poszczególne tkanki. Na podstawie uzyskanych wyników, specjalista dokonuje procentowej oceny składu ciała.

Jadłospis na 1 miesiąc – indywidualnie skomponowane i zbilansowane posiłki wraz z przepisami. Jadłospis układany jest z uwzględnieniem naszych potrzeb oraz stanu zdrowia.

2 konsultacje kontrolne  (po 2 i 4 tyg.)- na tych wizytach dietetyk wykonuje pomiar tkanki tłuszczowej. Ocenia postępy związane z przebywaniem na diecie a także udziela wskazówek do dalszego postępowania.

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies