Terapia przeciwobrzękowa

800 PLN1 150 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Pakiety TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA ma na celu poprawę jakości życia pacjenta poprzez redukcję obrzęku, zmniejszenie zwłóknienia tkanek oraz poprawę ruchomości stawów.

Co zawiera pakiet?

  • Masaż limfatyczny (5 zabiegów) – jest to specjalna forma masażu, która dotyczy jedynie skóry i tkanki pod nią. Masaż limfatyczny jest zabiegiem bardzo szybko poprawiającym samopoczucie, wspomagającym likwidację cellulitu oraz wygładzającym skórę.
  • Kinesiotaping (3 zabiegi) – tzw. plastrowanie dynamiczne. Polega na przyklejeniu na wybrane rejony ciała plastrów rozciągających się tylko na długość i nie krępujących ruchów. Wykorzystywany w celach leczniczych głównie do zmniejszenia bólu i w zapobieganiu urazom i kontuzjom u sportowców.
  • Terapuls (10 zabiegów) – to zabieg, który działa poprzez wpływ na właściwości fizykochemiczne tkanek i potencjał elektryczny błon komórkowych wywołując efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwobrzękowy oraz przyspieszone wchłanianie się krwiaków i obniżenie napięcia mięśniowego.
  • Laser niskoenergetyczny (10 zabiegów) - zabieg stymuluje wzrost i gojenie się tkanek oraz zmniejsza stan zapalny i obrzęk.

Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr. Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies