Profilaktyka ginekolog

715 PLN955 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Od systematycznych wizyt u specjalistów zależy zdrowie każdej kobiety. Niezwykle istotne jest wykonywanie badań profilaktycznych, tak by zapobiec lub wcześnie wykryć choroby. Nowotwory narządów płciowych u kobiet należą do najczęściej występujących – blisko połowa wszystkich nowotworów złośliwych dotyczy właśnie tej lokalizacji.

Pakiet badań profilaktycznych przeznaczonych do kontroli ginekologicznej obejmuje zarówno badanie cytologii, jak i badania USG piersi, USG dopochwowe oraz dwie wizyty u ginekologa, które może być uzupełnione o badanie rezonansu magnetycznego.

Co zawiera pakiet?

 • Wizyta 1 u ginekologa – wywiad lekarski oraz badanie ginekologiczne mające na celu ocenę ścian pochwy oraz sprawdzenie stanu jajników i jajowodów, pobranie wymazów.
 • Cytologia – umożliwia wczesne wykrycie raka szyjki macicy, jeszcze w stadium bezobjawowym, co daje bardzo duże szanse na pełne wyleczenie.
 • USG dopochwowe – badanie bardzo pomocne we wczesnej diagnostyce nowotworów jajnika. Daje możliwość wykrycia nieprawidłowości w obrębie macicy, szyjki macicy, jajowodów i jajników.
 • USG piersi – badanie diagnozuje tkanki piersi pod kontem nieprawidłowości oraz umożliwia odróżnienie łagodnych zmian torbielowatych o litych guzów. W takcie badania lekarz sprawdza również doły pachowe oceniając węzły chłonne.
 • Wizyta 2 u ginekologa – omówienie z pacjentką wyników badań, ew. podjęcie leczenia.


Dodatkowo 20% zniżki na:

 • MRI sutków – czułe i bezpieczne badanie umożliwiające wykrywanie bardzo małych zmian nowotworowych w gruczołach piersiowych o wielkości nawet 2 mm.
 • MRI miednicy mniejszej – w bezpieczny sposób pozwala na uzyskanie bardzo dokładnego obrazu a tym samym wychwycenie niewielkich zmian w obrębie pęcherza, węzłów chłonnych, jajników i macicy.

Opis produktu

Konsultacje

 • Ginekolog (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

 • Cytologia
 • USG dopochwowe
 • USG piersi

Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego sutków i miednicy mniejszej – podczas trwania pakietu.

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.


Prof. Paweł Kamiński  i prof. Piotr Węgrzyn nie przyjmują w ramach pakietu

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies