Profilaktyka ginekolog

559 PLN745 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Od systematycznych wizyt u specjalistów zależy zdrowie każdej kobiety. Niezwykle istotne jest wykonywanie badań profilaktycznych, tak by zapobiec lub wcześnie wykryć choroby. Nowotwory narządów płciowych u kobiet należą do najczęściej występujących – blisko połowa wszystkich nowotworów złośliwych dotyczy właśnie tej lokalizacji.

Pakiet badań profilaktycznych przeznaczonych do kontroli ginekologicznej obejmuje zarówno badanie cytologii, jak i badania USG piersi, USG dopochwowe oraz dwie wizyty u ginekologa, które może być uzupełnione o badanie rezonansu magnetycznego.

Co zawiera pakiet?

 • Wizyta 1 u ginekologa – wywiad lekarski oraz badanie ginekologiczne mające na celu ocenę ścian pochwy oraz sprawdzenie stanu jajników i jajowodów, pobranie wymazów.
 • Cytologia – umożliwia wczesne wykrycie raka szyjki macicy, jeszcze w stadium bezobjawowym, co daje bardzo duże szanse na pełne wyleczenie.
 • USG dopochwowe – badanie bardzo pomocne we wczesnej diagnostyce nowotworów jajnika. Daje możliwość wykrycia nieprawidłowości w obrębie macicy, szyjki macicy, jajowodów i jajników.
 • USG piersi – badanie diagnozuje tkanki piersi pod kontem nieprawidłowości oraz umożliwia odróżnienie łagodnych zmian torbielowatych o litych guzów. W takcie badania lekarz sprawdza również doły pachowe oceniając węzły chłonne.
 • Wizyta 2 u ginekologa – omówienie z pacjentką wyników badań, ew. podjęcie leczenia.


Dodatkowo 20% zniżki na:

 • MRI sutków – czułe i bezpieczne badanie umożliwiające wykrywanie bardzo małych zmian nowotworowych w gruczołach piersiowych o wielkości nawet 2 mm.
 • MRI miednicy mniejszej – w bezpieczny sposób pozwala na uzyskanie bardzo dokładnego obrazu a tym samym wychwycenie niewielkich zmian w obrębie pęcherza, węzłów chłonnych, jajników i macicy.

Opis produktu

Konsultacje

 • Ginekolog (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

 • Cytologia
 • USG dopochwowe
 • USG piersi

Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego sutków i miednicy mniejszej – podczas trwania pakietu.

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.


Prof. Paweł Kamiński  i prof. Piotr Węgrzyn nie przyjmują w ramach pakietu

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies