Profilaktyka endokrynolog

580 PLN779 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Endokrynologia zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu hormonalnego. Nieprawidłowy poziom hormonów w organizmie może doprowadzić do wielu niebezpiecznych chorób. Dzięki wcześnie postawionej diagnozie można ograniczyć groźne dla zdrowia następstwa choroby oraz podjąć szybko właściwe leczenie. Objawy świadczące o zaburzeniach endokrynologicznych są wielorakie i niecharakterystyczne, a mogą to być: nadpobudliwość, nadmierna potliwość, osłabienie, senność, szybkie męczenie się i wiele innych.

W skład pakietu badań profilaktycznych przeznaczonych do kontroli endokrynologicznej wchodzą badania laboratoryjne, badanie USG tarczycy oraz dwie wizyty u endokrynologa.


Co zawiera pakiet?

 • TSH – jedno z podstawowych i najważniejszych badań laboratoryjnych pozwalające na diagnostykę nadczynności lub niedoczynności tarczycy. Pozwala ujawnić nawet bezobjawowe zaburzenia czynności tarczycy.
 • FT3 – badanie laboratoryjne, które w połączeniu z TSH i FT4 diagnozuje choroby związane z nadczynnością lub niedoczynnością tarczycy.
 • FT4 – badanie pomocne w diagnostyce nieprawidłowości w obrębie tarczycy.
 • Przeciwciała p/tarczycowe anty TPO – badanie wykonywane w przypadku podejrzenia nadczynności lub niedoczynności tarczycy oraz innych chorób autoimmunologicznych
 • Przeciwciała p/tarczycowe anty TG – badanie laboratoryjne pomocne przy monitorowaniu leczenia raka tarczycy oraz w diagnostyce chorób autoimmunologicznych tarczycy.
 • USG tarczycy – podstawowe badanie obrazowe w diagnostyce schorzeń tarczycy.
 • Konsultacja endokrynologiczna (2 wizyty) – wywiad lekarski, omówienie wyników badań, ew. podjęcie leczenia.

Opis produktu

Lekarze specjaliści

 • Konsultacja endokrynologiczna (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

 • TSH
 • FT3
 • FT4
 • Przeciwciała p/tarczycowe anty TPO
 • Przeciwciała p/tarczycowe anty TG
 • USG tarczycy

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.


Prof. Paweł Kamiński nie przyjmuje w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies