Profilaktyka choroby wrzodowej

580 PLN730 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Choroba wrzodowa to jedno z najczęściej występujących schorzeń układu pokarmowego. Zagraża ona większości osób żyjących w szybkim tempie i w stresie, pijących duże ilości kawy, palących papierosy oraz odżywiających się w sposób niewłaściwy. Często pojawiające się bóle brzucha mogą być pierwszym sygnałem zmian w żołądku lub dwunastnicy. Ich zaniedbanie to ryzyko poważnych powikłań.

Dla osób cierpiących na dolegliwości żołądkowe oferujemy pakiet badań pozwalający potwierdzić lub wykluczyć istnienie chorób żołądka lub dwunastnicy.

Co zawiera pakiet?

 • USG jamy brzusznej: nieinwazyjne badanie, które należy wykonywać kontrolnie w celu wykrycia nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów jamy brzusznej
 • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori): zalecana w przypadkach bólów w nadbrzuszu. Pozwala na diagnostykę schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego np. wrzodów żołądka. Podczas badania wykonywany jest również test ureazowy na Helicobacter pylori.
 • Konsultacja gastrologiczna (2 wizyty) – szczegółowy wywiad lekarski, omówienie przygotowania do badań, omówienie wyników badań, podjęcie leczenia.

Dodatkowo 20% zniżki na:

 • badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu – dzięki rezonansowi magnetycznemu można uchwycić już minimalne zmiany w narządach i tkankach a tym samym wcześniej rozpocząć ewentualne leczenie dające szansę na pełen powrót do zdrowia.

  Opis produktu

  Konsultacje

  • Gastrolog (2 wizyty)

  Badania w zakresie pakietu

  • USG jamy brzusznej
  • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori)
   Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu.

  Okres ważności pakietu

  Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies