Profilaktyka choroby wrzodowej

695 PLN980 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED


Choroba wrzodowa to jedno z najczęściej występujących schorzeń układu pokarmowego. Zagraża ona większości osób żyjących w szybkim tempie i w stresie, pijących duże ilości kawy, palących papierosy oraz odżywiających się w sposób niewłaściwy. Często pojawiające się bóle brzucha mogą być pierwszym sygnałem zmian w żołądku lub dwunastnicy. Ich zaniedbanie to ryzyko poważnych powikłań.

Dla osób cierpiących na dolegliwości żołądkowe oferujemy pakiet badań pozwalający potwierdzić lub wykluczyć istnienie chorób żołądka lub dwunastnicy.

Co zawiera pakiet?

 • USG jamy brzusznej: nieinwazyjne badanie, które należy wykonywać kontrolnie w celu wykrycia nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów jamy brzusznej
 • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori): zalecana w przypadkach bólów w nadbrzuszu. Pozwala na diagnostykę schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego np. wrzodów żołądka. Podczas badania wykonywany jest również test ureazowy na Helicobacter pylori.
 • Konsultacja gastrologiczna (2 wizyty) – szczegółowy wywiad lekarski, omówienie przygotowania do badań, omówienie wyników badań, podjęcie leczenia.

Dodatkowo 20% zniżki na:

 • badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu – dzięki rezonansowi magnetycznemu można uchwycić już minimalne zmiany w narządach i tkankach a tym samym wcześniej rozpocząć ewentualne leczenie dające szansę na pełen powrót do zdrowia.

  Opis produktu

  Konsultacje

  • Gastrolog (2 wizyty)

  Badania w zakresie pakietu

  • USG jamy brzusznej
  • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori)
   Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu.

  Okres ważności pakietu

  Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies