Profilaktyka choroby wrzodowej ze znieczuleniem

1 050 PLN1 480 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Nie każdy ból brzucha wymaga konsultacji lekarskiej. Jeżeli jednak jest ostry i silny, przerywany okresami bezbólowymi (ból spastyczny) albo ból stały o jednakowym nasileniu, należy zgłosić się do lekarza.

Bóle brzucha mogą sygnalizować wiele chorób, np. kamicę żółciową, zapalenie trzustki bądź zapalenia innych narządów znajdujących się w jamie brzusznej. Bóle w górnej części brzucha usytuowane tuż pod mostkiem oznaczać mogą chorobę wrzodową dwunastnicy lub żołądka. Nie wolno lekceważyć bólów brzucha, gdyż nieleczone mogą być poważnym zagrożeniem dla chorego.

Kompleks badań (USG jamy brzusznej i gastroskopia ze znieczuleniem) pozwoli na postawienie właściwej diagnozy i podjęcie skutecznego leczenia.

Co zawiera pakiet?

  • USG jamy brzusznej: nieinwazyjne badanie, które należy wykonywać kontrolnie w celu wykrycia nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów jamy brzusznej
  • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori): zalecana w przypadkach bólów w nadbrzuszu. Pozwala na diagnostykę schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego np. wrzodów żołądka. Podczas badania wykonywany jest również test ureazowy na Helicobacter pylori.
  • Znieczulenie do gastroskopii – krótkotrwałe znieczulenie dożylne podawane przez lekarza anestezjologa. Bardzo komfortowe dla pacjenta, ponieważ pozwala na przespanie momentu wykonywania badania a tym samym oszczędza stres i dyskomfort pacjenta.
  • Konsultacja gastrologiczna (2 wizyty) – szczegółowy wywiad lekarski, omówienie przygotowania do badań, omówienie wyników badań, podjęcie leczenia.


DODATKOWO 20% ZNIŻKI NA:

  • badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu – dzięki rezonansowi magnetycznemu można uchwycić już minimalne zmiany w narządach i tkankach a tym samym wcześniej rozpocząć ewentualne leczenie dające szansę na pełen powrót do zdrowia.


Opis produktu

Lekarze specjaliści

  • Gastrolog (2 wizyty)

Badania w zakresie pakietu

  • USG jamy brzusznej
  • Gastroskopia z testem ureazowym (Helicobacter pylori)
  • Znieczulenie do gastroskopii
Zniżka 20% na badanie rezonansu magnetycznego – podczas trwania pakietu.

Okres ważności pakietu

Pakiet ważny jest przez 3 miesiące od podpisania umowy.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
MULTI MED
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies