Pakiet pourazowy IV

800 PLN1 000 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Dla osób po kontuzjach, zarówno ostrych jak i przewlekłych polecamy PAKIET POURAZOWY IV. Zabiegi dobrane odpowiednio do potrzeb i stanu pacjenta pomogą pozbyć się bólu oraz szybko odzyskać sprawność i dobre samopoczucie.

Co zawiera pakiet?

Terapia manualna 30 min. (2 zabiegi) – metoda terapeutyczna, która ustala dokładną przyczynę bólu. Zawiera szereg technik jak: mobilizacje, manipulacje, trakcje, relaksacje. Leczy przyczynę, a nie skutek choroby.

10x 4 wybrane zbiegi fizykoterapeutyczne:

 • Elektroterapia - zbiegi fizykoterapii przy użyciu energii elektrycznej  w postaci prądu o odpowiednich parametrach dostosowanych do potrzeb zabiegu.  Zabiegi pomagają łagodzić dolegliwości bólowe, zredukować stany zapalne oraz poprawić krążenie. 
 • Krioterapia miejscowa - to leczenie zimnem. Obejmuje niewielką powierzchnię ciała.  Działanie niskich temperatur wywołuje w organizmie ludzkim szereg zmian fizjologicznych, których efektem jest złagodzenie dolegliwości bólowych już w trakcie zabiegu, a także kilka godzin od jego zakończenia. Zbieg bardzo często wykorzystywany jest w medycynie sportowej.
 • Ultradźwięki - zabieg polega na  naświetlaniu tkanki falami akustycznymi o wysokiej częstotliwości. Podczas zabiegu tkanki podlegają mikro-masażowi, którego efektem jest podniesiona temperatura oraz zwiększone mikro krążenie. Ultradźwięki działają rozluźniająco, przeciwbólowo i przyśpieszają gojenie.
 • Terapia skojarzona -  zabieg w którym łączy się równoczesne działanie  fal ultradźwiękowych z zabiegami prądowymi. Ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przyspiesza metabolizm w komórkach oraz działa rozluźniająco na mięśnie. 
 • Pole magnetyczne niskiej częstotliwości - polega na stosowaniu zmiennego pola magnetycznego. Pomaga Uśmierzyć ból, zapobiega stanom zapalnym, rozluźnia napięte mięśnie, poprawia przyswajanie tlenu przez tkanki i przyspiesza procesy regeneracyjne. W ostrej fazie choroby, a także możliwość wykonywania przez gips , bandaż, ubranie oraz przy wszczepionych nieelektrycznych implantach metalowych.
 • Pole magnetyczne wysokiej częstotliwości (Terapuls) - to zabieg fizykoterapeutyczny, który wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości i krótkiej długości fal.  Wskazania do zastosowania diatermii krótkofalowej są bardzo rozległe. Wyróżnia się między innymi: choroby reumatyczne, przewlekłe zapalenia np. zatok, przykurcze mięśni, zapalenia okołostawowe.
 • Laser nisko energetyczny -  to metoda fizykoterapii polegająca na naświetlaniu określonej powierzchni ciała, w celu osiągania skutków terapeutycznych dzięki pobudzeniu (biostymulacji) komórek energią promieniowania laserowego. Główne efekty laseroterapii to: przyśpieszenie gojenia ran, uśmierzanie bólu, działanie przeciwzapalne i wspomagające gojenie złamań kostnych.
 • Prądy Tens  (powierzchniowa stymulacja elektryczna nerwów) - zabieg oparty jest na selektywnym pobudzaniu włókien nerwowych i jest skuteczną metodą w walce z bólem. Umożliwia zmniejszenie lub zniesienie dolegliwości na okres kilku tygodni, a nawet miesięcy.
 • Jonoforeza - to zabieg, który polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do głębszych warstw skóry siłami pola elektrycznego. Zabieg jonoforezy jest bardzo pomocny w leczeniu bólu stawów i kręgosłupa, a także różnych stanach zapalnych. 
 • Sollux- to elektryczna lampa terapeutyczna emitująca promieniowanie podczerwone, wykorzystywane do przeprowadzania zabiegów światłoleczniczych i ciepłoleczniczych.
  Promieniowanie sollux dociera w głąb tkanek, poprawiając ukrwienie, zmniejszając napięcie mięśni oraz łagodząc ból.

  Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

  Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr. Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

  Pliki do pobrania


  Zadaj pytanie przez formularz

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

  Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

  Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies