Pakiet pourazowy III

960 PLN1 200 PLN
Kup pakiet

Przy zakupie pakietu online otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki wpisując kod rabatowy: MULTIMED

Po urazie należy pamiętać, że odpowiednio wczesne rozpoznanie i leczenie może zapobiec powikłaniom oraz zaoszczędzić pacjentom wiele bólu. Zabiegi dobrane odpowiednio do potrzeb i stanu pacjenta pomogą pozbyć się dolegliwości bólowych oraz szybko odzyskać sprawność i dobre samopoczucie.

Co zawiera pakiet?

Ćwiczenia indywidualne (5 zabiegów) - jest to rodzaj kinezyterapii. Są to ćwiczenia (rozciągające, izometryczne, wzmacniające) wykonywane pod okiem fizjoterapeuty i dostosowane do możliwości oraz stopnia dysfunkcji u danego pacjenta.

Terapia manualna 30 min. (5 zabiegów) – to metody i techniki pracy z ludzkim ciałem, które służą przywróceniu jego prawidłowego funkcjonowania,  wykorzystuje wiedzę z zakresu anatomii i biomechaniki do ustalenia dokładnej diagnozy, a następnie leczenia konkretnych zaburzeń funkcjonalnych narządu ruchu. Zawiera takie techniki jak: trakcje, mobilizacje, manipulacje, terapie mięśniowo - więzadłowe, neuromobilizacje, poizometryczną relaksację mięśni i inne. 

Laser wysokoenergetyczny (5 zabiegów) lub fala uderzeniowa (5 zabiegów)

  • Laser wysokoenergetyczny- to najnowocześniejsze narzędzie do komfortowej terapii przeciwbólowej i biostymulacji, stanowiące alternatywę dla zimnej laseroterapii. Umożliwia nieinwazyjne i błyskawiczne leczenie bólu, stanów zapalnych, zwyrodnień pojawiających się w różnych obszarach ciała. Wykorzystywany jest też do efektywnej miejscowej biostymulacji tkanki i przyspieszenia regeneracji organizmu.
  • Fala uderzeniowa - zbiegi falą uderzeniową wykonywane są najczęściej z powodu zmian pourazowych i zwyrodnieniowych mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów. Ból jest jednym z objawów tych schorzeń.

Rabat na pozostałe usługi z rehabilitacji w czasie trwania pakietu  – 20%.

Pakiet ważny jest przez 2 miesiące od podpisania umowy.

Tech. Jarosław Boniszewski oraz mgr. Wojciech Olbryś nie przyjmują w ramach pakietu.

Pliki do pobrania


Zadaj pytanie przez formularz

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujmy, że Administratorem przekazanych za pomocą formularza danych osobowych jest Centrum Diagnostyki Medycznej „MULTI-MED” Hanna Brusikiewicz i S-ka – Spółka Jawna, z siedzibą w Warszawie (01-059) przy ul. Okopowej 33. Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

MULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MEDMULTI MED

Chcesz, żebyśmy zadzwonili do Ciebie w 28 sekund?

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies